دیشب آخر وقت امیرعباس خان یادش آمد و گفت خانم معلممون گفته باید برگه ی امتحانی برای امتحان املا بیاریم. از آن برگه های امتحانی آبی معروف! گفتم الان من از کجا برای تو برگه پیدا کنم اخه؟! باید زودتر میگفتی. به جاش برگه ی کلاسور ببر. امروز ظهر در راه برگشت از مدرسه وقتی جویای امتحان املایش شدم امیرعباس گفت خانم از اونهایی که برگه ی آبی نداشتند امتحان املا نگرفت! حتی نزاشت بچه هایی که برگه ی اضافه داشتند به ما قرض بدن. حتی نزاشت من تو برگه ی کلاسورم بنویسم. به ظاهرحق را به معلم دادم که امیرعباس نتوانسته بود از عهده ی مسیولیتی که به او سپرده بود برآید ولی آیا تهیه ی برگه ی امتحانی بر عهده ی دانش آموز است؟ ابتدای سال کمک به مدرسه هایی که از اولیا جمع آوری کرده اند برای همین کار مگر نبوده است؟ مگر نمیشد برای بچه هایی که برگه ندارند از مدرسه برگه تهیه کرد و سپس هزینه ی نهایت ۱۰۰۰ تومانی آن را گرفت.  به همین راحتی! این برخورد علاوه بر اینکه جنبه ی تربیتی ندارد دانش آموز را نسبت به درس و معلم و مدرسه بی انگیزه و دلسرد میکند کماکان که این اتفاق در روحیات اکثر بچه های کلاس دیده میشود.

+ این بار مهربان همسر پیگیری خواهد کرد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسی غلامحسین جوانمرد Nicole دانلود فیلم دوبله استار شهروند دستگاه تصفیه آب خانگی دل نوشته دختر زمستون وبلاگ شخصی من! Kim Matt فیلم سریال98